استراتژی های سئو در سال 2018

استراتژی های سئو در سال 2018 -

استراتژی های سئو در سال 2018 - تست کنید و نتیجه آن را ببینید

با داشتن تجربه بزرگ از سال 2017 اکنون وقت آن رسیده است تا آنها را در سال ۲۰۱۸ بهبود ببخشید. این حضور و نمایش در اینترنت بخصوص با دخیل بودن موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی ، در زیر ذره بین ما بزرگ شده است.

این نقاط عطف نمیتواند بدون استفاده از مهمترین استراتژی های سئو و تمرین های آن صورت گیرد. صحبت از استراتژی های سئو در واقع صحبت از اقدامات شجاعانه در برهه ای از زمان است. در حقیقت بسیاری از یافته های ما از استراتژی های منحصر به فردی سرچشمه میگیرد که شاید ریسک آنها برای همگان قابل درک نباشد. با در نظر گرفتن آن در اینجا به استراتژی هایی اشاره میکنیم که شما باید در سال 2018 آنها را تست کنید.

استراتژی های سئو در سال 2018 -

جستجوی بهینه صوتی

جستجوی صوتی سهم قابل توجهی از کل جستجوها را در سال پیش داشت. در حقیقت جستجوی صوتی سهم ۲۰٪ در سال ۲۰۱۶ داشت که قطعا این رقم در سال ۲۰۱۷ بیش از اینها بوده است. با فعال کردن این سیستم و استفاده از آن شما جز اولین کسانی خواهید بود که از این تکنولوژی استفاده میکنید.

چگونه بکار گیرید؟

اکثریت جستجوهای صوتی ، سوال ها هستند یعنی مردم سوال کامل خود را میپرسند پس شما باید به این نقطه توجه کنید که از کلمات کلیدی بصورت چند کلمه ای و طولانی استفاده کنید. نتایج جستجوی صوتی میتواند بهتر کار کند زمانی که آدرس های شما بهصورت اسنایپت در گوگل دیده میشوند. وقتی کاربر با جستجوی سوالی خود به صفحه مورد نظر مراجعه میکند مطمئن باشید که هم سوال و هم جواب در یک صفحه وجود داشته باشد. گوگل ترند به این مدل از صفحات علاقه دارد پس مطمئن شوید که کاربر هرچه سریعتر به خواسته خود میرسد.

از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید

در عنوان این بخش این موضوع که کلمات کلیدی بلند بازدید کمتری دارند قابل مشاهده است. با وجود بازدید کمتر کلمات کلیدی بلند نسبت به کلمات کلیدی کوتاه ولی نرخ بازدهی بیشتر دارند. این حاکی از آن است که این کلمات جستجوهای خاصی دارند و در حقیقت رقیب کمتری نسبت به کلمات کلیدی مشابه دارند.

چگونه به کار گیرید؟

مثل پیدا کردن بقیه کلمات کلیدی بهتر است با جستجو و یا استفاده از ابزاری همچون Ahrefs و Semrush آنها را پیدا کنید.

این روش را با استراتژی لینک بیلدینگ مخلوط کنید تا بهترین نتیجه را در نتایج جستجو داشته باشید.

استراتژی های سئو در سال 2018 -

به موبایل فکر کنید

تعداد استفاده کنندگان از موبایل های هوشمند به شدت در طی سال های گذشته افزایش پیدا کرده است. در حقیقت با در نظر داشتن اینکه اکثریت جستجوهای گوگل از طریق موبایل انجام میشوند بزودی صفحه سایت شما در موبایل صفحه اصلی سایت شما خواهد بود. این بدین معنی است که سایت شما باید بشدت برای موتورهای جستجو بهینه باشد.

چگونه از آن استفاده کنید؟

اولین اقدامی که شما باید در این راستا انجام دهید رسپانسیو کردن وب سایت است. این کار تجربه کاربری را بهبود خواهد بخشید که این بدان معنی است که کاربران به مدت طولانی تری در وب سایت شما باقی خواهند ماند. این کار شاید نیاز به مهارت کد نویسی داشته باشد. البته میتوانید از تکنولوژی AMP نیز بهره ببرید که گوگل به شما بطور کامل آن را آموزش میدهد. لینک آموزش

به موقعیت ۰ بروید

البته که بیشترین آرزو برای داشتن رتبه ۰ در گوگل است. اینجا جایی است که اکثر کاربران اطلاعات خود را از آن میگیرند و گوگل همیشه مراقب است که آنها جواب خود را هر چه سریعتر دریافت کنند. بودن وب سایت شما در صفحه اول وب سایت میتواند یک حس شروع قوی به شما بدهد. تنها کاری که باید انجام دهید کمی بهینه سازی است!

چگونه بکار گیرید؟

کاربران میخواهند هرچه سریعتر به جواب سوال خود برسند که این دال بر پرسیدن آنها با کلماتی همچون چرا؟ چگونه؟ و… دارد. سوالات میتواند شما را در اوج نگه دارد. همچنین این موضوع به شما در جستجوی صوتی هم کمک میکند تا رتبه بهتری داشته باشید. همچنین به همراه این موارد به شما توصیه میشود از مارک آپ های اسکیما نیز در سایت خود برای نشان دادن دقیق موضوع هر قسمت وب سایت خود استفاده کنید.

استراتژی های سئو در سال 2018 -

مطالب ویدئویی بیشتری بسازید

این روزها این یک کار معمول و حتی بیشتر نسبت به خواندن متن یا دیدن تصاویر شده است. این بدین معناست که این روزها ویدئوها از هروقت دیگری با اهمیت تر هستند. حتی خیلی از کاربران قبل از گوگل موضوع خود را در یوتیوب جستجو میکنند. به خاطر حضور لینک های یوتیوب در گوگل این سایت رتبه دو بعد از گوگل را در اختیار دارد و سایت شما میتواند مفید باشد اگر چند ویدئو در خود داشته باشد.

چگونه به کار گیرید؟

با چند جستجو میتوانید بفهمید کاربران به چه چیزهایی نگاه میکنند و این میتواند به شما کمک کند تا ویدئویی بسازید تا بتوانید به آنها متصل شوید. ایجاد ویدئو و تولید این دو مقوله جداگانه هستند و شما برای داشتن ویدئو خوب باید از یک سیستم صوتی و ویدئویی خوب استفاده کنید. همچنین این مهم است که شما ویدئو خود را نیز بهینه کنید تا در نتایج جستجو در جایگاه بالایی باشد.

سئو در سال 2018 نیز همچون سال های دیگر دستخوش آپدیت های گوگل و زحمات سئوکاران خواهد بود و از این قاعده نیز مستثنی نخواهد بود.

این مقاله از این لینک ترجمه شده و تصاویر مورد استفاده نیز دقیقا از همان صفحه برداشته شده است. تقریبا بدون دخل و تصرف بوده است.

Related Post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *