اولین نوشته ، اولین قدم

اولین نوشته ، اولین قدم

همیشه هرکاری را باید از جایی شروع کرد. بزرگترین کارها از اولین قدم ها شروع شده اند. من میخواهم در وبلاگ خود نوشته هایی قرار دهم که نتیجه چندین سال فعالیت و آزمون ، خطاست. البته نوشته های من مربوط به گذشته نخواهد بود چون که همیشه در حال مطالعه و آزمایش در زمینه سئو هستم و این موضوع و رازهای آن را با شما در میان خواهم گذاشت.

اولین نوشته ، اولین قدم

بهینه سازی

موضوع بهینه کردن و بهینه سازی از قدیم الایام در ذهن من تداعی داشت و هم اکنون نیز علاقه مند به این موضوع هستم. به این موضوع اعتقاد دارم که ما باید زندگی و مراتب آن را بهینه کنیم و به بهترین کل ممکن از آن استفاده کنیم. شما در نظر بگیرید که روزانه چقدر اتلاف دارید؟ تلف کردن وقت ، تلف کردن آب ، تلف کردن انرژی ، تلف کردن خواب و … آیا میتوان همه این ها را آپتیمایز کرد؟  کسی که میخواهد وارد این کار شود باید ذهن خود را آماده این موضوع کند.

اولین نوشته ، اولین قدم

بهینه سازی وقت

شاید مهمترین رکن هر زندگی زمان آن باشد وقتی شما بتوانید آن را بهینه کنید میتوانید به بهترین نوع ممکن از زندگیتان لذت ببرید. در نظر داشته باشید که زندگی تشکیل شده از لحظه ها است و این شما هستین که میتوانید آن را بهینه کنید نه کسی دیگر!

اگر بخواهیم از موضوع اصلی وب سایت خارج نشویم باید در نظر داشته باشیم که من میخواهم برای شما از ندانسته های سئو بنویسم. البته شاید خیلی از شما ها نیز به آنها مسلط باشید ولی مروری دوباره میتواند شما را با انگیزه کرده و یا متدهای فراموش شده را به خاطر شما آورد. بهینه بودن یک وب سایت میتواند آن را به قله های موفقیت برساند و آن را به آرزوهای مدیرش برساند. وقتی شما وب سایتی دارید که میتواند خواسته های شما را جواب دهد و بازدید کننده به همراه آورد بطبع در ادامه آن مشتری نیز پا در جای پای بازدیدکننده خواهد گذاشت و یا همان بازدید کننده تبدیل به مشتری بالقوه سایت شما خواهد شد.

اولین نوشته ، اولین قدم

در واقع من در اینجا نحوه به دست گرفتن قلم را به شما یاد خواهم داد این شما هستید که باید هنرمندی و خلاقیت خود در سئو را به بقیه نشان دهید. خود را دست کم نگیرید. در واقع به شما یاد خواهم داد که چگونه خود را دست کم نگیرید تا بتوانید آنچه را که میخواهید بدست آورید(البته در زمینه بهینه سازی!).

من اینجا در مورد سئو ، بازاریابی محتوا ، لینک سازی و سوشیال ها خواهم نوشت و سعی خواهم کرد جدیدترین مقاله های تولید شده و خوب در این زمینه ها را با شما به اشتراک بگذارم. شما نیز خواهید توانست این هنر دلچسب و این علم مفید را به بهترین نحوه ممکن بیاموزید و در پروژه های خود بکار گیرید. مقاله های ترجمه شده همگی از سایتهای معتبر خواهند بود و اگر خودم نظری در مورد آنها داشتم در دل همان مطلب قرار خواهد داد. در نظر داشته باشید که من نیز همراه شما پیش خواهم رفت و سعی میکنم از مطالب ارسالی خود نیز بیاموزم.

سعی خواهم کرد این مطلب را هر از گاهی با محتوای اضافه جدید بروز کنم.

موفق باشید

Related Post

2 Replies to “اولین نوشته ، اولین قدم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *