مرتضی نجاری

اسم مستعار و واقعی من مرتضی نجاری است همیشه سعی کردم در هیچ کاری دوگانگی نداشته باشم و همان باشم که بودم! در واقع ام ان بی مخفف اسم من است که کلمه بعدی نیز نشانگر یافته ها و خروجی های آزمایشگاه من خواهد بود. من متدهای سئو را آزمایش و نتیجه را به شما گزارش خواهم کرد تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید. شاید بعضی وقت ها یافته هایی باشد که در طی دوران زیادی بدست آمده باشد که آنها را در کلاس های آموزشی به شما یاد خواهم داد.

به قول معروف زندگی برای من دو معنا دارد بانویی که دوستش دارم و آزادی! البته مورد دوم را میتوان در سطرهای طولانی تشریح کرد که شما میتوانید برداشت خودتان را داشته باشید.

در شهر بناب از شهرهای آذربایجان شرقی بدنیا آمدم و در تبریز مشغول به زندگی هستم. گرچه همچنان علاقه خاصی به محل تولد خود دارم ولی همیشه ایران سرای من است.

من بهترین مقالات و مفیدترین مطالب در زمینه سئو را برای شما به اشتراک خواهم گذاشت شما نیز دانسته های خود را با من به اشتراک بگذارید و هردوی آنها (دانسته های من و خودتان) را با دیگران.

اگر میخواهید سئو یاد بگیرید و یا اگر سئوکار هستین و میخواهید خود را بروز کنید و یا مدیر وبسایت هستین و میخواهید وب سایت خودتان را بهینه کنید، وبلاگ من مناسب شما خواهد بود. از آنجا که میخواهم از آزادی حمایت کنم شما میتوانید مطالب این وبلاگ را در محیط خود بازنشر کنید. البته اشاره به نویسنده همیشه میتواند اعتبار محتوا و وبسایت شما را چندین برابر کند.

از طریق توئیتر و لینکدین میتوانید با من تماس بگیرید.